Lekcja 9: System mailingowy i pierwsza wiadomość

Przydatne linki

Treść maila

Cześć tu Bogusz 🙂

Dzięki za zainteresowanie moim nowym projektem MailingR.

Zauważyłem, że coraz więcej osób chciałoby zarabiać na tworzonych przez siebie treściach, ale nie bardzo mają pomysł jak to zrobić.

Jeżeli śledzisz aktualne trendy w biznesie online pewnie rzuciło Ci się w oczy, że powstaje coraz więcej płatnych mailingów / newsletterów.

To świetne narzędzie to angażowania Twojej społeczności – ludzie chętniej czytają coś za co zapłacili (zapłaciłem to teraz przeczytam).

No i oczywiście jest to świetny sposób zarabiania pieniędzy 🙂

Wyobraź sobie, że wysyłasz swój mailing do 1000 osób, a każda z nich płaci za niego 19 zł miesięcznie. TAK! Zarabiasz właśnie 19 tys. zł na miesiąc! A co by było jakby płacili 39 zł? (39 tys. zł MIESIĘCZNIE). Za maila. Raz w tygodniu (lub raz na dwa tygodnie).

Niestety wiele osób nawet nie robi podejścia do płatnego mailingu.

Dlaczego?

Bo nie mają łatwego sposobu, żeby zacząć, nie wiedzą jakich narzędzi użyć, nie wiedzą jak obsłużyć płatności, nie wiedzą jak oddzielić darmowych subskrybentów od tych płacących i jak automatycznie dawać lub odbierać dostępy w zależności od tego czy ktoś zapłacić lub płacić przestał.

Moja nowa aplikacja MailingR jest odpowiedzią na wszystkie powyższe problemy i wątpliwości 🙂

To jedyne narzędzie, które będzie Ci potrzebne do obsługi Twojego płatnego mailingu oraz do dawania subskrybentom dostępu do dodatkowych materiałów (np. pełnego archiwum Twojego mailingu).

Do pełnego wykorzystania narzędzia będzie potrzebne tylko konto w jednym z systemów mailowych (np. ActiveCampaing) i konto w jednej z bramek płatności (np. Stripe).

Teraz pytanie do Ciebie 🙂

1) Od kiedy chcesz wysyłać swój płatny mailing? (wiesz już co to będzie?)

2) Jeżeli dziś już wysyłasz jakieś maile daj znać, gdzie można się na nie zapisać.

Dzięki za wszystko,
Bogusz / MailingR